USA Industrials ZUSAV2X17.5
Part No.:
ZUSAV2X17.5
Datasheet:
ZUSAV2X17.5.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X17.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.689" (17.50mm)
Diameter - Outside:
0.846" (21.50mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C