USA Industrials ZUSAV2X125
Part No.:
ZUSAV2X125
Datasheet:
ZUSAV2X125.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2X125 Specifications
Diameter - Inside:
4.921" (125.00mm)
Diameter - Outside:
5.079" (129.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C