USA Industrials ZUSAV2X11
Part No.:
ZUSAV2X11
Datasheet:
ZUSAV2X11.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X11 Specifications
Diameter - Inside:
0.433" (11.00mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C