USA Industrials ZUSAV2X102
Part No.:
ZUSAV2X102
Datasheet:
ZUSAV2X102.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2X102 Specifications
Diameter - Inside:
4.016" (102.00mm)
Diameter - Outside:
4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C