USA Industrials ZUSAV2X100
Part No.:
ZUSAV2X100
Datasheet:
ZUSAV2X100.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2X100 Specifications
Diameter - Inside:
3.937" (100.00mm)
Diameter - Outside:
4.094" (104.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C