USA Industrials ZUSAV2.5X57
Part No.:
ZUSAV2.5X57
Datasheet:
ZUSAV2.5X57.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2.5X57 Specifications
Diameter - Inside:
2.244" (57.00mm)
Diameter - Outside:
2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C