USA Industrials ZUSAV2.5X5.5
Part No.:
ZUSAV2.5X5.5
Datasheet:
ZUSAV2.5X5.5.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
ZUSAV2.5X5.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.217" (5.50mm)
Diameter - Outside:
0.413" (10.50mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C