USA Industrials ZUSAV1X4.5
Part No.:
ZUSAV1X4.5
Datasheet:
ZUSAV1X4.5.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK50
Shipping
ZUSAV1X4.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside:
0.256" (6.50mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C