USA Industrials ZUSAV1.5X62
Part No.:
ZUSAV1.5X62
Datasheet:
ZUSAV1.5X62.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
ZUSAV1.5X62 Specifications
Diameter - Inside:
2.441" (62.00mm)
Diameter - Outside:
2.559" (65.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C