USA Industrials ZUSAS70FDA4X85
Part No.:
ZUSAS70FDA4X85
Datasheet:
ZUSAS70FDA4X85.pdf
Description:
O-RING SILICONE RED PK2
Shipping
ZUSAS70FDA4X85 Specifications
Diameter - Inside:
3.346" (85.00mm)
Diameter - Outside:
3.661" (93.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C