USA Industrials ZUSAS70FDA4X140
Part No.:
ZUSAS70FDA4X140
Datasheet:
ZUSAS70FDA4X140.pdf
Description:
FDA SI ORING 4WD X 140ID MM
Shipping
ZUSAS70FDA4X140 Specifications
Diameter - Inside:
5.512" (140.00mm)
Diameter - Outside:
5.827" (148.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C