USA Industrials ZUSAS70FDA3X90
Part No.:
ZUSAS70FDA3X90
Datasheet:
ZUSAS70FDA3X90.pdf
Description:
O-RING SILICONE RED PK2
Shipping
ZUSAS70FDA3X90 Specifications
Diameter - Inside:
3.543" (90.00mm)
Diameter - Outside:
3.780" (96.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C