USA Industrials ZUSAS70FDA3X80
Part No.:
ZUSAS70FDA3X80
Datasheet:
ZUSAS70FDA3X80.pdf
Description:
O-RING SILICONE RED PK2
Shipping
ZUSAS70FDA3X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.386" (86.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C