USA Industrials ZUSAS70FDA3X100
Part No.:
ZUSAS70FDA3X100
Datasheet:
ZUSAS70FDA3X100.pdf
Description:
O-RING SILICONE RED PK2
Shipping
ZUSAS70FDA3X100 Specifications
Diameter - Inside:
3.937" (100.00mm)
Diameter - Outside:
4.173" (106.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C