USA Industrials ZUSAS70FDA391
Part No.:
ZUSAS70FDA391
Datasheet:
ZUSAS70FDA391.pdf
Description:
FDA SI ORING 70A -391
Shipping
ZUSAS70FDA391 Specifications
Nominal I.D.:
22"
Diameter - Inside:
21.955" (557.66mm) 22"
Diameter - Outside:
22.375" (568.33mm) 22-3/8"
Width / Cross Section:
0.210" (5.33mm) 3/16"
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C