USA Industrials ZUSAS70FDA2X100
Part No.:
ZUSAS70FDA2X100
Datasheet:
ZUSAS70FDA2X100.pdf
Description:
O-RING SILICONE RED PK2
Shipping
ZUSAS70FDA2X100 Specifications
Diameter - Inside:
3.937" (100.00mm)
Diameter - Outside:
4.094" (104.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C