USA Industrials ZUSAH6X80
Part No.:
ZUSAH6X80
Datasheet:
ZUSAH6X80.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH6X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.622" (92.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C