USA Industrials ZUSAH6X65
Part No.:
ZUSAH6X65
Datasheet:
ZUSAH6X65.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH6X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
3.031" (77.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C