USA Industrials ZUSAH6X45
Part No.:
ZUSAH6X45
Datasheet:
ZUSAH6X45.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
ZUSAH6X45 Specifications
Diameter - Inside:
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside:
2.244" (57.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C