USA Industrials ZUSAH5.3X95
Part No.:
ZUSAH5.3X95
Datasheet:
ZUSAH5.3X95.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH5.3X95 Specifications
Diameter - Inside:
3.740" (95.00mm)
Diameter - Outside:
4.157" (105.60mm)
Width / Cross Section:
0.209" (5.31mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C