USA Industrials ZUSAH4X56
Part No.:
ZUSAH4X56
Datasheet:
ZUSAH4X56.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
ZUSAH4X56 Specifications
Diameter - Inside:
2.205" (56.00mm)
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C