USA Industrials ZUSAH4X52
Part No.:
ZUSAH4X52
Datasheet:
ZUSAH4X52.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
ZUSAH4X52 Specifications
Diameter - Inside:
2.047" (52.00mm)
Diameter - Outside:
2.362" (60.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C