USA Industrials ZUSAH4X165
Part No.:
ZUSAH4X165
Datasheet:
ZUSAH4X165.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH4X165 Specifications
Diameter - Inside:
6.496" (165.00mm)
Diameter - Outside:
6.811" (173.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C