USA Industrials ZUSAH4X127
Part No.:
ZUSAH4X127
Datasheet:
ZUSAH4X127.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH4X127 Specifications
Diameter - Inside:
5.000" (127.00mm)
Diameter - Outside:
5.315" (135.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C