USA Industrials ZUSAH4X111
Part No.:
ZUSAH4X111
Datasheet:
ZUSAH4X111.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH4X111 Specifications
Diameter - Inside:
4.370" (111.00mm)
Diameter - Outside:
4.685" (119.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C