USA Industrials ZUSAH4.5X95
Part No.:
ZUSAH4.5X95
Datasheet:
ZUSAH4.5X95.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH4.5X95 Specifications
Diameter - Inside:
3.740" (95.00mm)
Diameter - Outside:
4.094" (104.00mm)
Width / Cross Section:
0.177" (4.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C