USA Industrials ZUSAH4.5X45
Part No.:
ZUSAH4.5X45
Datasheet:
ZUSAH4.5X45.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH4.5X45 Specifications
Diameter - Inside:
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside:
2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section:
0.177" (4.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C