USA Industrials ZUSAH3X7.5
Part No.:
ZUSAH3X7.5
Datasheet:
ZUSAH3X7.5.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
ZUSAH3X7.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.295" (7.50mm)
Diameter - Outside:
0.531" (13.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C