USA Industrials ZUSAH3X33
Part No.:
ZUSAH3X33
Datasheet:
ZUSAH3X33.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
ZUSAH3X33 Specifications
Diameter - Inside:
1.299" (33.00mm)
Diameter - Outside:
1.535" (39.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C