USA Industrials ZUSAH3X220
Part No.:
ZUSAH3X220
Datasheet:
ZUSAH3X220.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH3X220 Specifications
Diameter - Inside:
8.661" (220.00mm)
Diameter - Outside:
8.898" (226.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C