USA Industrials ZUSAH2X75
Part No.:
ZUSAH2X75
Datasheet:
ZUSAH2X75.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
ZUSAH2X75 Specifications
Diameter - Inside:
2.953" (75.00mm)
Diameter - Outside:
3.110" (79.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C