USA Industrials ZUSAH2X4.5
Part No.:
ZUSAH2X4.5
Datasheet:
ZUSAH2X4.5.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
ZUSAH2X4.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.177" (4.50mm)
Diameter - Outside:
0.335" (8.50mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C