USA Industrials ZUSAH2X180
Part No.:
ZUSAH2X180
Datasheet:
ZUSAH2X180.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
ZUSAH2X180 Specifications
Diameter - Inside:
7.087" (180.00mm)
Diameter - Outside:
7.244" (184.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C