USA Industrials ZUSAH2X18
Part No.:
ZUSAH2X18
Datasheet:
ZUSAH2X18.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
ZUSAH2X18 Specifications
Diameter - Inside:
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside:
0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C