USA Industrials ZUSAH2X115
Part No.:
ZUSAH2X115
Datasheet:
ZUSAH2X115.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
ZUSAH2X115 Specifications
Diameter - Inside:
4.528" (115.00mm)
Diameter - Outside:
4.685" (119.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C