USA Industrials ZUSAH2X107
Part No.:
ZUSAH2X107
Datasheet:
ZUSAH2X107.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
ZUSAH2X107 Specifications
Diameter - Inside:
4.213" (107.00mm)
Diameter - Outside:
4.370" (111.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C