USA Industrials ZUSAH2.5X12
Part No.:
ZUSAH2.5X12
Datasheet:
ZUSAH2.5X12.pdf
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
ZUSAH2.5X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C