USA Industrials ZUSAE2X16
Part No.:
ZUSAE2X16
Datasheet:
ZUSAE2X16.pdf
Shipping
ZUSAE2X16 Specifications
Diameter - Inside:
0.630" (16.00mm)
Diameter - Outside:
0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C