USA Industrials ZUSAE1X15
Part No.:
ZUSAE1X15
Datasheet:
ZUSAE1X15.pdf
Shipping
ZUSAE1X15 Specifications
Diameter - Inside:
0.591" (15.00mm)
Diameter - Outside:
0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C