USA Industrials ZUSAE1.5X9
Part No.:
ZUSAE1.5X9
Datasheet:
ZUSAE1.5X9.pdf
Shipping
ZUSAE1.5X9 Specifications
Diameter - Inside:
0.354" (9.00mm)
Diameter - Outside:
0.472" (12.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C