USA Industrials ZUSAE1.5X7
Part No.:
ZUSAE1.5X7
Datasheet:
ZUSAE1.5X7.pdf
Shipping
ZUSAE1.5X7 Specifications
Diameter - Inside:
0.276" (7.00mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C