USA Industrials ZUSAE1.5X3
Part No.:
ZUSAE1.5X3
Datasheet:
ZUSAE1.5X3.pdf
Shipping
ZUSAE1.5X3 Specifications
Diameter - Inside:
0.118" (3.00mm)
Diameter - Outside:
0.236" (6.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C