USA Industrials ZUSAE1.5X18
Part No.:
ZUSAE1.5X18
Datasheet:
ZUSAE1.5X18.pdf
Shipping
ZUSAE1.5X18 Specifications
Diameter - Inside:
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside:
0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-56°C ~ 149°C