TDK-Lambda ZUP120-3.6
Part No.:
ZUP120-3.6
Datasheet:
ZUP120-3.6.pdf
Description:
PWR SUP BENCH PROG 0-120V 432W
Shipping
ZUP120-3.6 Specifications
Voltage - Supply:
85 ~ 265VAC
Voltage - Output:
0 ~ 120VDC
Current - Output:
0 ~ 3.6A
Size / Dimension:
13.780" L x 4.882" W x 2.756" H (350.00mm x 124.00mm x 70.00mm)
Power (Watts):
400W