TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-9
Part No.:
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-9
Datasheet:
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-9.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Shipping
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-9 Specifications
Label Size:
0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)