TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-4
Part No.:
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-4
Datasheet:
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
ZHD-SCE-5K-3.2-50-S1-4 Specifications
Label Size:
0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)