TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-2.5K-4.8-50-S1-4
Part No.:
ZHD-SCE-2.5K-4.8-50-S1-4
Datasheet:
ZHD-SCE-2.5K-4.8-50-S1-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
ZHD-SCE-2.5K-4.8-50-S1-4 Specifications
Label Size:
0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)