TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Part No.:
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Shipping
ZHD-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
ZHD-SCE
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)