TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-9.5-50-4
Part No.:
ZHD-SCE-1K-9.5-50-4
Datasheet:
ZHD-SCE-1K-9.5-50-4.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Shipping
ZHD-SCE-1K-9.5-50-4 Specifications
Label Size:
0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)