TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-4.8-50-S1-9
Part No.:
ZHD-SCE-1K-4.8-50-S1-9
Datasheet:
ZHD-SCE-1K-4.8-50-S1-9.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Shipping
ZHD-SCE-1K-4.8-50-S1-9 Specifications
Packaging:
Bulk
Label Size:
0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)